Ilava : portréty Moniky a můj ztracený klobouk

Posledních pár dní je pěkně škaredě, až se mi skoro nechce uvěřit, jaké bylo v létě horko! Jak jsme se schovávali do stínu, chodili se schladit k vodě. Ale mám fotky jako důkaz :).  Fotily jsme s Monikou nedaleko Ilavy, hezky u vody. Rána byla ještě chladnější, ale sluníčko už peklo tak jako tak. No prostě bylo to super!Hned bych léto vrátila. Nechápejte mě špatně, mám ráda podzim, ale ten pěkný! To krásné, barevné babí léto! Kde je? Pevně věřím, že nás jen napíná a brzo se ještě objeví, vždyť nemůže být rovnou zima!

Takže pokud si i vy v dnešních dnech matně pamatujete, jak to vypadalo v létě, mám pro vás menší ochutnávku fotek. To teplo z nich doslova sálá! :)

portret_foto_Ilava_fotoqueen

portret_foto_Ilava_fotoqueen_02

portret_foto_Ilava_fotoqueen_03portret_foto_Ilava_fotoqueen_04

portret_foto_Ilava_fotoqueen_04

portret_foto_Ilava_fotoqueen_05

portret_foto_Ilava_fotoqueen_06

portret_foto_Ilava_fotoqueen_08

portret_foto_Ilava_fotoqueen_09portret_foto_Ilava_fotoqueen_010

portret_foto_Ilava_fotoqueen_011

A v nadpisu zmiňovaný, výše vyfocený, ztracený klobouk? No, uf, nerada to priznávám, ale přišla jsem o něj vcelku „blonďatým“ zůsobem, ach jo :). Na konci jsme s Monikou balily, dávaly věci do auta. Já přišla i s kloboukem v ruce k autu…a co udělala blondýna? Položila klobouk na střechu auta, nasedla a odjela :D. No nenadělám nic, už není, byl to suvenýr z dovolené, no tak si holt příští léto pořídím nový :)

Mějte se hezky, snad to babí léto ještě přivoláme! Chci taky ještě fotit barevné podzimní portréty, to by bylo, aby to letos nevyšlo! :)

J.

Komentář