Podzim z fotek v mobilu

Je Mikuláš. Uhlí jsem nedostala, tak je to ok :). Myslím, že když se podívám z okna, návrat podzimního počasí už letos nebude, ale k podzimu se můžu vrátit aspoň přes fotky. V mém mobilu :). A co se tedy (kromě focení) dělo?

fotoqueen_podzim_instagram

-dostala jsem kytici…k výročí :). A vázaná je u Morušky, resp. Moruška dizajn. Podle mě vážou jedny z nejkrásnějších kytic a já mám to štěstí, že je dostávám :). Jsou opravdu moc hezké, takže pokud jste z Púchova nebo máte cestu kolem, neváhejte se v jejich obchůdku na náměsti zastavit. Mimo jiné dělají taky moc pěkné výzdoby sálů na svatby!

-můj podzim taky patřil horské cyklistice. Nejsem žádný expert, myslím, že na místní fajnšmekry nemám ani mít nebudu, ale snaha se cení, no ne? Neznám lepší způsob, jak si „vyčistit“ hlavu. Když jsem chodívala běhávat, vždycky se mé myšlenky ubíraly k práci, ke starostem. Na kole a v lese ale řeším, jak najet na kořen stromu, jak sjet kopec, jak ho rychle s vypětím všech sil vyšlapat,  jak nespadnout a nepřijít k úrazu. Opravdu nemám čas myslet na nic jiného. A ten pocit, když už jsem doma? K nezaplacení. Spinkám pak v noci jak miminko :).

-naše čtyřnohé šedivé dítko mělo čtvrté narozeniny, má krásné datum narození, 2.9.2009, tak se nám to velmi dobře pamatuje a vždy dostane něco dobrého

-dvakrát fotka mých bot…hmm, co k tomu říct? Ty červené, kožené, jsou asi 20 let staré, mám je po mamce a není na nich nic poznat! Jsou super pohodlné. No ale v dnešní době si nedovedu představit, že by mi nově zakoupené boty tak dlouho vydržely…A ty druhé-hnědé kozačky? Jsou z Londýna a nosím je moc ráda.

-dvakrát koláč…jeden je jablkový, s ořechy. Měli jsme v Krnově celkem velkou úrodu, rodiče mi přivezli celý koš do Púchova, tak jsem ho musela spotřebovat. A ten druhý, čokoládový koláč? No…Přiznávám, nejsem moc na sladké, hodně si vybírám. A s tímhle koláčem jsem se hodně napálila. Byl dobrý pro někoho, kdo opravdu miluje sladké. Na mě už to bylo moc. Příště si holt kombinaci karamelu a dvou tabulek čokolád odpustím :)

-večer po práci, já a sklenka vína? Ideální kombinace! :)

-co ovšem není u mě úplně běžné, je káva. Když už ji piju, tak tam musí být hodně mléka a to už asi stejně není úplně ono. Velmi vyjímečně si ji dám a když už tedy, tak Latte. Tady to bylo na předsvatební schůzce s budoucími novomanželi, kde jsme probírali co jiného než jejich svatbu :)

-Calzedonia…co k tomu dodat…občas je třeba udělat si radost, tentokrát v podobě legín, které ale bohužel nevypadají, že dlouho vydrží :/

A jaký byl Váš podzim?  Já si očividně stěžovat nemůžu…

J.

 

Komentář