Překvapení

Tak dlouho jsem do svého Vlada hučela, že bych od něj ocenila nějaké ROMANTICKÉ překvapení, až jsem se dočkala … Ovšem každý si představujeme romantiku jinak, že :). Minulé pondělí bylo krásně. Modrá obloha, teplo. A tak nějak přišlo na řeč to, že pořád jen poslouchám o tom, jak je ten paragliding uuuuužasný a perfektní atd…A ty přednášky o termice a o tom, jak to začne ve vzduchu zvedat jsem už taky slyšela stokrát :). No a bylo pondělí dopoledne…Vlado udělal pár telefonátů a najednou jsem měla domluvený tandem. Uf! Tak romantiku si představuju jinak, ale překvapení to bylo, to ano. Foťák jsme samozřejmě vzali s sebou, ať to mám všechno zdokumentované.

fotoqueen_fotograf_013

(ten žlutočervený padák jsme my!)

Nejdřív jsme museli vyšlapat na Stránik, což je kopec za Žilinou, odkud se vzlétá. No nebyli jsme jediní, koho to ten den napadlo, nahoře byla spousta sportovců, co čekali, až budou mít vhodné podmínky ke startu. Ještě než dorazil Zdeno, který se mnou měl letět, stihli mě tam postrašit, jak mi bude ve vzduchu špatně (nebylo), jak mi bude zima (nebyla, byla jsem dost oblečená) a tak podobně, pánové na kopci si asi prostě chtěli užít, že jsem tam byla jediná žena :).

fotoqueen_fotograf_020

Když dorazil Zdeno, šlo všechno ráz na ráz. Oblíct se, připevnit si helmu…pak už jen jít na svah, čekat na správný vítr a pak běžet! Start byl takový fofr, že jsem si vůbec neuvědomila,co se děje, prostě padák se zvedl, my se otočili, beželi a najednou jsme byli ve vzduchu. Pak jsem se musela ještě dobře usadit a bylo to. Vystoupali jsme docela vysoko a můžu říct, že výhled to byl parádní.

fotoqueen_fotograf_04

fotoqueen_fotograf_06

fotoqueen_fotograf_05

fotoqueen_fotograf_019

fotoqueen_fotograf_018

fotoqueen_fotograf_010

fotoqueen_fotograf_014

Ale ve vzduchu to uteklo hrozně rychle a najednou už jsme šli dolů, kde mě po přistání bouřlivě přivítala Fanny :).

fotoqueen_fotograf_017

Hezký den!

J.

 

Komentář