Pribylina, Liptov : svatba Lucky a Vlada

Ten den jsem ráno sedla do vlaku směr Liptovský Mikuláš. Počasí bylo jako na objednávku, no sluníčko svítilo ažaž. Jakmile jsem dorazila, na vlakovém nádraží už mě čekal Vlado, budoucí ženich, a vezl mě za svou nevěstou, která už se připravovala u vizážistky. Náladu měl výbornou, byl vysmátý, však se dneska jenom žení, pohoda! Naštěstí trochu svého klidu uměl převést i na Lucku, ovšem až po tom, co si z ní vystřelil, že má můj vlak hodinové zpoždění…Srandičky! Lucka to naštěstí vzala v pohodě, nenechala jsem ji dlouho trápit, to se nedělá :). Po pár fotkách u vizážistky jsme vyrazili do penzionu Larion v Kráľovej Lehote, kde jsme všichni bydleli a kde večer probíhala hostina. Obřad byl až o půl čtvrté, nebylo kam spěchat. Vyrazili jsme ale ještě do skanzenu v Pribyline nafotit portréty. Bylo opravdu horko! Turisti koukali … Ale místní jsou na nevěsty zvyklí.

Obřad probíhal v malém kostelíku ve skanzenu, oddávající měl připravenou opravdu pěknou řeč. Po gratulacíh  bylo nachystáno malé občerstvení v budově hned vedle, takže mezi focením skupinek mohl každý vyzkoušet místní dobroty a víno. I já jsem neodolala!

No a hostina? Výborná. Jídlo parádní, v penzioně jsou opravdu šikovní. Před podáváním polévky jsem odběhla ze svého místa, abych čerstvé novomanžele vyfotila. Vrátím se na své místo a mám nalitou polévku až po okraj talíře (díky Evi! :D), no to jsem opravdu nečekala, chvilku mi to trvalo, než jsem to zvádla, ale byla výborná, tak co.

Po tom, co jsme dojedli dort, následoval první novomanželský tanec. Ptala jsem se dopředu, jestli mají něco nacvičeno? Odpověď byla neeeee, vůbec ne, na to nebyl čas! Mno…kdo tam byl, viděl, jak jim to spolu parádně šlo, nechtělo se mi věřit, že to nenacvičovali. Ale prý ne :).

Po večerním puštění balónků (nebo jak se tomu říká??) mi Vlado zakázal fotit a přikázal se bavit :). No v takové partě to nebyl vůůůbec problém! Foťák jsem tedy schovala a až do tří do rána tancovala :). Trošku jsem si připadala jak ve filmu Wedding Crashers, že jsem se vloupala na svatbu a bavila se až do rána. Ale bylo super!

A teď už fotky…

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_01

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_19

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_03

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_04

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_05

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_06

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_07

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_09

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_10

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_12

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_13

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_14

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_15

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_24

fotoqueen_svadba_pribylina_svadobne_obrucky

fotoqueen_svadba_pribylina_svadobna_kytica

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_16

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_17

fotoqueen_svadba_pribylina_svadobna vyzdoba

fotoqueen_svadba_pribylina_liptovsky mikulas_20

Luci a Vlado, jsem moc ráda, že jsem tento den mohla strávit s vámi. Sluší vám to spolu, svatbu jste měli opravdu krásnou, no a zábava byla parádní. Ať je vám spolu pořád tak dobře!

Děkuju!

J.

Komentář