Krnov : letní svatba v aprílovém počasí

Na svatbu této dvojice jsem se hodně těšila. S Renatou se známe od základní školy, Romana jsem poznala na předsvatební schůzce. Taky jsme už spolu fotili rande (foto tady), tak jsme už všichni tři věděli, co nás ohledně portrétního focení čeká. Renča chtěla, ať jim zdokumentuji celou svatbu od jejích příprav u kadeřnice a kosmetičky až po večerní zábavu. A že bylo co fotit!

Sešly jsme se v sobotu dopoledne u kadeřnice, kde už Renča chvíli byla…Udělala jsem pár záběrů z líčení i česání, na chvíli jsem vyběhla ven nafotit svatební šaty a boty…

fotoqueen_svatba_Krnov_018

fotoqueen_svatba_Krnov_01

fotoqueen_svatba_Krnov_02

Svatba se konala v prostředí nově otevřeného penzionu Hermes na Ježníku v Krnově…Oddávající byl jako vždy skělý pan Sekanina…Řeč měl dokonalou!

fotoqueen_svatba_Krnov_026

Po obřadě následoval výborný oběd na tom samém místě. Podávala se klasika-vývar a jako hlavní chod svíčková a dezert? Dokonalý dort! Já zas až tak moc na sladké nejsem, sem tam si dám, ale tento dort byl opravdu vynikající :). A prý ho chválili všichni!

Po klasickém focení skupinových foto jsme s Renčou a Romanem odběhli nafotit novomanželské portréty. Nejeli jsme daleko, jen jsme v podstatě vyjeli kopec nahoru k sanatoriu (Krnováci ví) a fotilo se! Sem tam sice prošli houbaři, ale ti jen pochválili nevěstě šaty, pogratulovali novomanželům a fotilo se dál…

fotoqueen_svatba_Krnov_023

fotoqueen_svatba_Krnov_024

fotoqueen_svatba_Krnov_025

fotoqueen_svatba_Krnov_022

fotoqueen_svatba_Krnov_07

fotoqueen_svatba_Krnov_020

fotoqueen_svatba_Krnov_08

fotoqueen_svatba_Krnov_021

fotoqueen_svatba_Krnov_06

fotoqueen_svatba_Krnov_05

Po nafocení portétů jsme pospíchali nazpět, kde jsme stejně dostali vyhubováno, kde jsme tak dlouho :).

A tady už první novomanželský tanec!

fotoqueen_svatba_Krnov_013

Během večera probíhaly i různé soutěže a byl přichystán i menší podraz na novomanžele. A to když bylo zahlášeno, ať všichni pánové navrátí klíče od Renčiného bytu, které určitě mají. Že už je Renata vdaná paní a toto se nehodí :). No a k úžasu novomanželů začali pánové nosit nevěstě „její“ klíče“… no bavili se všichni!

fotoqueen_svatba_Krnov_011

Tady se Roman směje…

fotoqueen_svatba_Krnov_010

Tady netuším, co zrovna říká svému kamarádovi…

fotoqueen_svatba_Krnov_014

A tady raději ani nechci vědět, co právě říká své už zákonité manželce :).

fotoqueen_svatba_Krnov_015

Nesmělo chybět ani klasické házení svatební kytice…

fotoqueen_svatba_Krnov_016

A takto to dopadlo!!! No nuda vážně nebyla!

fotoqueen_svatba_Krnov_019

Kytice byla naštěstí zachráněna a skončila u své nové majitelky.

fotoqueen_svatba_Krnov_017

Házelo se i podvazkem. Na fotce spokojený pár, kde svědek novomanželů onen podvazek chytil. Radost byla, na fotce to dokonce vypadá na přetahování, komu podvazek nakonec zůstane :).

Zábava byla veliká, opravdu se tam asi nikdo nenudil!

fotoqueen_svatba_Krnov_09

Reni a Romane, tento příspěvek končím touto fotkou, mám ji ze všech asi nejraději. Přeju vám, ať se máte pořád tak rádi a ať vám to vydrží už navždy! Jsem ráda, že jsem v tento den mohla být s vámi…

J.

 

 

Komentář